خرید طراحی لوگو دانلود آهنگ دانلود نوحه دانلود مداحی دانلود کتاب فروش فایل آموزش خرید حشره کش برقی غذا گرم‌ کن برقی بریم بازی
بستن تبلیغات [X]
راه اندازی کبابی

آمار فروشگاه

افراد آنلاین : 1 نفر
بازديد امروز : 23
بازديد ديروز : 3
كل بازديدها : 232

دیگر امکانات

راه اندازی کبابی

قیمت: 0 تومان

کبابی ها یکی از انواع رستوران های سنتی و خانوادگی می باشد که برای تعطیلات مورد توجه بسیاری از خانواده قرار میگیرد علاوه بر آن اگر مکان کبابی بزرگ باشد از آن برای برگزاری مراسمات نیز استفاده میکنند .یک آشپزخانه بزرگ و مجهز به کباب پز و انواع وسایل برای طبخ غذا،باعث تازگی غذا و جذب بیشتر مشتری می شود.

دستگاه های برودتی و سرمایشی

اگر میخواهید یک رستوران یا یک کبابی تاسیس کنید دستگاه های برودتی و سرمایشی را در اقلام مورد نیاز خود یادداست کنید .این دستگاه ها همان آبسرد کن ها میباشند وجود آبسردکن در کبابی شما باعث میشود که مشتری هرگاه نیاز به آب پیدا کرد بتواند به آب دسترسی داشته باشد .یکی دیگر از این دستگاه ها ،دستگاه دوغ سازی میباشد دوغ یکی از اصلی ترین نوشیدنی ها در کبابی ها میباشد که اگر طعم سنتی داشته باشد طرفداران بیشتری پیدا میکند.

کباب پز صنعتی

برای راه اندازی یک کبابی در مرحله اول نیاز به تهیه یک کباب پز صنعتی دارید زیرا غذای اصلی که رستوران شما ارایه میدهد کباب است.کباب پز صنعتی در بازار در مدل های مختلفی ارایه میشود و ظرفیت نگهداری همزمان تعداد زیادی از سیخ کباب و پختن همزمان آن را دارد این کباب پز هم با زغال و هم با گاز کار میکند که این بسته به سلیقه ی آشپز میباشد.

اجاق کته پز

ممکن است بخواهید کباب را با نان یا با برنج سرو کنید .اگر میخواهید در رستوران خود کباب را با برنج ارایه دهید نیاز به یک اجاق کته پز دارید.این نوع از اجاق تعداد شعله های متمایز و تک تک دارد و از نظر تعداد شعله با یکدیگر متفاوت است.طراحی تک تک بودن شعله ها به این دلیل است که طعم کته بهتر باشد و برنج با طعمی مرغوب به مشتریان داده شود.

دستگاه حلیم صاف کن

در بسیاری از کبابی ها در روز های جمعه و تعطیلات حلیم نیز پخته میشود شما نیز اگر می خواهید این کار را انجام علاوه بر اجاق و قابلمه نیاز به یک دستگاه حلیم صاف کن نیز دارید زیرا این دستگاه ذرات درشت گندم در حلیم که هنگام خوردن موجب آزار است را جدا کرده و حلیمی صاف و بدون وجود ذرات اضافی آماده میکند . البته برای غذا هایی که درآن ها از بادمجان استفاده میشود مانند کشک و بادمجان به منظور جدا کردن تخمه هایش نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

منبع: تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل